Práca a Švédsko? Využite ponuku dobre platenej práce, ktorá sa neodmieta

Späť
Nezařazené

Máte skúsenosti s montážou a demontážou lešení? Radi by ste sa finančne zabezpečili a nevadí vám vycestovať do zahraničia? Šikovným lešenárom ponúkame prácu snov. Vyrazte za dobre platenou prácou do Švédska a staňte sa súčasťou našej švédskej divízie TORCY.

Práca Švédsko – splňte si svoj profesionálny škandinávsky sen

Chcete zarábať až 20 eur na hodinu, kariérne rásť a mať stabilnú prácu? Potom je tu pre vás ponuka práce vo Švédsku, ktorá sa len tak neodmieta. Staňte sa súčasťou profesionálneho medzinárodného tímu lešenárov, o ktorých je vždy postarané. 

Na švédskom trhu pôsobíme už od roku 2014 a za ten čas sa nám podarilo získať rôzne prestížne zákazky. Naše lešenia už dokonca zdobili aj fasády škôl v rôznych provinciách Švédska. Staňte sa súčasťou nášho skúseného tímu lešenárov.

Zdroj: elements.envato.com

Pracuj vo Švédsku a ubytovanie máš zadarmo

Neovládate švédsky jazyk? Nevadí! Naša ponuka práce bez znalosti jazyka platí pre každého, kto má chuť učiť sa, má rád zodpovednosť a samostatnosť. O všetko ostatné sa v Lešenie Group postaráme, keďže starostlivosť o našich zamestnancov a ľudský prístup sú pre nás na prvom mieste. 

Okrem jednodňového odborného školenia, ktoré absolvujete na naše náklady pred odchodom do Švédska, vám zabezpečíme preškolenie aj na ďalšie typy lešení. Výhodou ponuky práce vo Švédsku je aj skvelé komfortné ubytovanie a zapožičanie pracovného odevu a výstroje zdarma, pretože na vašom pohodlí a bezpečnosti nám vždy záleží. 

Práca Švédsko – výplata dvakrát do mesiaca

Vyberte sa do Škandinávie s Lešenie Group a dostávajte výplatu dvakrát do mesiaca. K tomu sa môžete spoľahnúť na ústretový prístup a výborné pracovné podmienky. Nevadí, ak patríte v oblasti stavebníctva medzi nováčikov. Vyškolili sme už mnohých zamestnancov, ktorým sa práve v zahraničí podarilo profesijne rásť. V prípade záujmu stačí, ak vyplníte náš formulár Práca Švédsko a zvolíte si konkrétnu pozíciu. Následne sa s vami skontaktujeme, pretože škandinávska práca snov môže byť práve aj vaša!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ďalšie články

ochrana pred slnkom na stavbe

Ako ochrániť robotníkov na stavbe pred slnkom?

Okrem toho, že je slnko horúce, môže byť
stavebný trhu vo Švédsku

Infraštruktúra a stavebný trh vo Švédsku

Sektor infraštruktúry a stavebníctva predstavuje jeden z najsľubnejších
ako motivovať zamestnancov

Ako motivovať zamestnancov

Zamestnávateľ môže svojim zamestnancom deň zlepšiť alebo pokaziť.
nebezpečný azbest na stavbe

Prečo azbest stále ohrozuje zdravie robotníkov na stavbe?

Azbest predstavuje veľkú hrozbu pre zdravie robotníkov na
praca v zahranici

Práca v zahraničí

Láka vás práca v zahraničí? Vždy ste chceli vyskúšať