Hľadáme lešenárov pre prácu na Slovensku i v zahraničí

Späť
Nezařazené

Chcete pracovať pre top lešenársku firmu na Slovensku alebo v zahraničí? V Lešenie Group neustále hľadáme skúsených lešenárov i pomocných lešenárov, ktorí majú chuť pracovať a posúvať sa. Na oplátku našim zamestnancom ponúkame stabilnú prácu, dobré platové ohodnotenie a stopercentnú starostlivosť.  

Ponuka práce pre lešenárov na Slovensku i v zahraničí

Či už ste skúsený lešenár alebo nováčik, šikovnosť, chuť pracovať i pracovné skúsenosti vieme v spoločnosti Lešenie Group vždy patrične oceniť. Prácu lešenára záujemcom ponúkame nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Kým hlavnou náplňou našich lešenárov v Nemecku je montáž a demontáž priemyselných či fasádnych lešení a záveterných plachiet, vo Švédsku už naši lešenári pracovali aj na lešenárskych projektoch viacerých švédskych škôl a stavieb.

Stabilná práca pre lešenárov i nováčikov

Ak hľadáte stabilnú prácu s adekvátnym platovým ohodnotením, vyhovuje vám prostredie stavieb a radi sa učíte novým veciam, práca lešenára je vhodná aj pre vás. V Lešenie Group vás zároveň čaká odborné školenie s našimi profesionálmi lešenármi, počas ktorého sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o lešeniach. Následne si svoje poznatky môžete overiť v praxi so svojimi skúsenejšími kolegami či už na Slovensku, v Nemecku alebo vo Švédsku.

lesenie
Lešenie (elements.envato)

Láka vás práca lešenára? Postaráme sa o vás

Ste samostatný, zodpovedný a dobrý tímový hráč? V tom prípade hľadáme aj vás. Vítaní sú aj lešenári s kvalifikáciou alebo s predchádzajúcimi skúsenosťami. Výhodou je aj vodičský preukaz kategórie B a C. Ak vás láka práca lešenára, ale patríte skôr medzi nováčikov, radi vás zaučíme. Starostlivosť o zamestnancov je našou top prioritou, pretože práve na našich ľuďoch stojí úspech spoločnosti.

Okrem školenia, ktoré vedú naši osvedčení majstri, našim lešenárom hradíme aj komfortné bývanie na Slovensku či v zahraničí. V prípade, že vás viac láka práca lešenára v zahraničí, znalosť jazyka nie je podmienkou. S novou prácou získate na oplátku aj možnosť kariérne rásť, skvelý zárobok, tím kolegov a istotu stabilnej a trvalej práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

lešenári, práca na slovenensku, práca v zahraničí

Ďalšie články

ochrana pred slnkom na stavbe

Ako ochrániť robotníkov na stavbe pred slnkom?

Okrem toho, že je slnko horúce, môže byť
stavebný trhu vo Švédsku

Infraštruktúra a stavebný trh vo Švédsku

Sektor infraštruktúry a stavebníctva predstavuje jeden z najsľubnejších
ako motivovať zamestnancov

Ako motivovať zamestnancov

Zamestnávateľ môže svojim zamestnancom deň zlepšiť alebo pokaziť.
nebezpečný azbest na stavbe

Prečo azbest stále ohrozuje zdravie robotníkov na stavbe?

Azbest predstavuje veľkú hrozbu pre zdravie robotníkov na
praca v zahranici

Práca v zahraničí

Láka vás práca v zahraničí? Vždy ste chceli vyskúšať